KONTAKT

Svensk Mediakonsult AB,

Fastighetsmarknaden AB

Ilanda Gård 120, 653 50 Karlstad

054 - 18 77 18 (vxl)

Digitalt annonsmaterial

annons@svenskmediakonsult.se

Press & kommunikation

redaktionen@svenskmediakonsult.se

Annons privatpersoner KHaktuellt

klippet@svenskmediakonsult.se

VI ÄR JOBBFAMILJEN PÅ HERRGÅR'N

FÖRETAGSLEDNING

Joachim Svärdh

vd, ansvarig utgivare

070 735 68 01

joachim@svenskmediakonsult.se

SÄLJARE

 

Gudrun Ahlsén

Säljare, KHaktuellt

070 509 55 61

gudrun@svenskmediakonsult.se

Jonas Spångberg

Säljare, KHaktuellt

070 642 67 12

jonas@svenskmediakonsult.se

Pär Forsberg

Säljare, KHaktuellt

073 992 08 31

par@svenskmediakonsult.se

Lena Grahn

Säljare, Fastighetsmarknaden

079 077 45 65

lena@svenskmediakonsult.se

Hasse Nilsson

Säljare,

Fastighetsmarknaden

070 521 07 03

hasse@svenskmediakonsult.se

Håkan Andersson

Säljare KHaktuellt & Fastighetsmarknaden

073 033 51 00

hakan@svenskmediakonsult.se

REDAKTION

Sara Strand

Redaktör Fastighetsmarknaden & reporter KHaktuellt

070 422 89 16

sara@svenskmediakonsult.se

Anna Nordström

Redaktör KHaktuellt  & reporter Fastighetsmarknaden

070 530 65 60

anna@svenskmediakonsult.se

ATELJÉ

Claes Josefsson

Orginalare

076 946 74 30

claes@svenskmediakonsult.se

Felicia Olausson

Orginalare, webbdesigner

076 946 74 31

felicia@svenskmediakonsult.se

Caroline Asplund

Redigerare

076 946 74 34

caroline@svenskmediakonsult.se

EKONOMI

Tomas Carlsson

Ekonomiansvarig

073 746 57 25

ekonomi@svenskmediakonsult.se